O MNIE

INNOVATION+INTERIORS

ZAANGAŻOWANIE
zawsze na 100% 100%
DOŚWIADCZENIE
mam ogromne i stale rośnie 95%
TWOJE POTRZEBY
są najważniejsze dla mnie 100%

Mogę zaoferować współpracę na najwyższym poziomie . Skontaktuj się ze mną i zaczynamy działać.

Od zawsze interesowałem się sztuką, przyciągało mnie wszystko to, co było interesujące, niepowtarzalne piękne lub choćby inne. Od zawsze chciałem otaczać się właśnie takimi rzeczami. Postanowiłem swoją największą pasję, jaką jest design, przekuć na swoją pracę.

We wnętrzach, które projektuję są dla mnie ważne dwie rzeczy: FUNKCJONALNOŚĆ i ESTETYKA. Zawsze stawiam na dobre i funkcjonalne, choć czasem nieoczywiste, rozwiązania oraz na stronę wizualną całego pomieszczenia. Nie lubię nudy oraz powtarzalności, która coraz częściej nas otacza. Zawsze na pierwszym miejscu w moich projektach biorę pod uwagę indywidualne gusta Inwestorów, starając się łączyć ich wymagania z innowacyjnymi rozwiązaniami i funkcjonalnością, które umożliwią jak najlepiej zaadaptować oraz zaaranżować wnętrza dla potrzeb najbardziej wymagających Inwestorów. Uważam, że nawet z małego mieszkania można „zrobić” cudo!!!

W celu urzeczywistnienia swoich zainteresowań i realizacji swojej pasji w codziennym życiu, stworzyłem swoje biuro projektowe IN+IN, czyli INNOVATION + INTERIORS. Każde zlecenie jest dla mnie nowym wyzwaniem, które polega na połączeniu oczekiwań Inwestorów, współczesnego designu oraz funkcjonalności przestrzeni mieszkalnej, biurowej i użytkowej.

W wolnych chwilach lubię eksperymentować w kuchni oraz prowadzić długie rozmowy o wszystkim w gronie znajomych, zachwycać się niepozornymi rzeczami oraz zwiedzać zakamarki dużych i mniejszych miast i miasteczek wyszukując w nich nieoczywistych nieoczywistości.

Nie pozostaje mi nic innego niż zaprosić Państwa do współpracy z moim biurem projektowym.

- Pozdrawiam Jakub Kłęczek

opinie moich klientów / partnerów

"Świetna współpraca z człowiekiem pełnym zaangażowania procentuje rewelacyjnymi wynikami"
yoku.pl
web design
"Architekt, który potrafi słuchać, godzić i rozumieć to ogromy skarb. Dziękujemy za wszystko Jakub!"
tomek & kaśka
castorama
"Salon wyszedł cudowny, minimalistyczny, pełny bieli szarości i detali w czerni, mega! Polecam Jakuba."
Majka
fizjoterapeutka

stała współpraca